Przesyłki międzynarodowe to specyficzny rodzaj paczek i cały proces związany z ich wysłaniem może wydawać się skomplikowany i drogi. W rzeczywistości można z łatwością je nadać, korzystając z usług platformy pośredniczącej w przesyłkach kurierskich. W tym artykule podpowiemy jak to łatwo zrobić, aby zaoszczędzić nie tylko czas ale także pieniądze.

Jak nadać przesyłkę kurierską za granicę?

Aby skutecznie wysłać paczkę za granicę, warto najpierw porównać ze sobą oferty najpopularniejszych korporacji kurierskich. Wiele z nich różni się ceną i całym systemem nadawania i przekazywania paczek, dlatego przed podjęciem decyzji należy dokładnie sprawdzić szczegóły oferty.

Najbardziej ekonomicznym i szybkim sposobem jest skorzystanie z firmy pośredniczącej w nadawaniu przesyłek zagranicznych, dzięki czemu po wypełnieniu formularza w ciągu kilku sekund dostaniecie Państwo zestawienie i porównanie ofert różnych przewoźników. Formularz ten składa się z kilku pól do wypełnienia dotyczących wagi, wielkości paczki i kraju docelowego, do którego ma zostać dostarczona.

Po wygenerowaniu wyników z formularza i wybraniu najlepszej oferty wystarczy tylko skontaktować się z firmą transportową i zamówić kuriera po odbiór paczki. Dodatkowo wszystkie przesyłki są na bieżąco monitorowane, dzięki czemu można sprawdzać ich aktualną destynację i progres w doręczaniu.

Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednika?

Skorzystanie z porównywarki ofert na stronie pośredniczącej w transporcie przesyłek zagranicznych pozwala znaleźć najkorzystniejszą ofertę, dokonać dokładnej wyceny paczki oraz zamówić kuriera po jej odbiór, co jest najwygodniejszą i najszybszą formą nadawania szczególnie paczek o dużych gabarytach.